Kondiční Kickbox

Kondiční kickbox

Zápis do všech skupin Tiger Gymu pokračuje po CELÝ ROK!

Nábor nových členů Tiger Gym

Kickbox můžete trénovat v tělocvičnách:

 
Máte chuť vyzkoušet nějaký bojový sport a přemýšlíte právě o kickboxu? Tiger Gym Vám představuje kondiční kickbox, který je nejbezpečnější formou kickboxu. Přijďte na kurzy kickboxu, které se konají vždy od pondělí do čtvrtka (o celkovém rozpisu kurzů se více dozvíte v rozvrhu tréninků). U Tiger Gym – kickbox Praha 6 - je úvodní hodina kickboxu zdarma!
 

Co Vám přinese trénink kickboxu?

Pravidelné tréninky kickboxu Vám mohou vytvarovat postavu, zlepšit kondici a celkovém budete cítit lépe. Pokud máte problémy s nadváhou, praktický kickbox Vám skvěle pomůže při snižování váhy a při redukování tělesného tuku. Trápí Vás stres? U kickboxu se perfektně odreagujete!

 

Přijďte si zatrénovat do Tiger Gym – kickbox Praha 6, těšíme se na Vás!

 

Pro koho je kickbox určený?

Odpověď je velmi snadná: pro všechny! Nezáleží na věku ani pohlaví, důležitá je pouze touha a odhodlání. Na kurzy kickboxu může přijít jak úplný začátečník, tak pokročilý zápasník. Naši profesionální trenéři pro Vás mohou také vymodelovat trénink přímo na míru podle Vašich fyzických schopností a předpokladů.

 

Nábor nových členů Tiger Gym

Jak probíhá kondiční kickbox?

Kondiční kickbox je lehkou formu boje, při němž nesmí jít bojovníci do plného kontaktu a síly, techniky jsou v této disciplíně vedeny s lehkým dotekem. Bojovníci proti sobě stojí čelem. Rozhodujícím prvkem je napodobování kickboxerských technik a předvídavost.

Formy kickboxu:

Lightcontact
Semicontact (Americké karate)
 

Lowkick - co to znamená?

 
ve fullcontactu se snažíme protivníka porazit pomocí plné síly našich úderů a kopů. Ty jsou povoleny pouze na předek a strany hlavy a předek a boky těla nad úrovní pasu. Je možno používat veškeré boxerské techniky včetně backfistu (švihový úder pěstí z otočky).
 
Povoleny jsou také podmety. Naopak je zakázáno užití loktů, kolen a kopů pod pás, stejně jako boj v klinči. V lowkicku je navíc možno provádět kopy na soupeřova stehna.
 

BOX

 
V současné době je celosvětově nejvíce provozovaným individuálním sportem. Rozvijí techniku, rychlost a sílu úderu. Hodně si zakládá na kondici a výdrži jednotlivce. Box Vám pomůže snížit váhu, zvýšit výkonnost ale také po absolvování několika tréninků se budete cítit více nabití energií. Box pomáhá k formování a zpevňování svalstva přirozenou cestou. K tomu používá nábor cviků s váhou vlastního těla a cvičení dynamičnosti.

Kickbox Praha 6

 
Kickbox Praha 6 – Tiger Gym - sídlí v objektu nákupního centra Shopping Point Řepa. Čeká na Vás moderně vybavená tělocvična, kterou si můžete prohlédnout na našich webových stránkách ve virtuální prohlídce. Kickbox Praha 6 čeká na Vaši návštěvu!
 
Nejlevnější členství vychází na 590,- kč měsíčně. V této ceně je obsaženo pravidelné cvičení na jeden měsíc!
 

 

Výběr sportu